Про компанію

Енергетична галузь – ключовий механізм, який відповідає за якість і рівень життя населення країни. Розвиток галузі нерозривно пов’язаний з удосконаленням державної інфраструктури, що забезпечує задоволення різноманітних потреб споживачів, в тому числі виробничої, транспортної та інших видів інфраструктури.

Усвідомлюючи зростаючу потребу в кваліфікованому підході до інфраструктурного будівництва, компанія «ПК  «Енергетичні Ресурси України» здійснює господарську діяльність з постачання природного газу за нерегульованими тарифами на підприємства всіх форм власності. Крім цього наша компанія є постачальником високоякісних нафтопродуктів (бензин, дизельне паливо) та різноманітних нерудних будівельних матеріалів.

З «ПК  «Енергетичні Ресурси України» Ви можете розраховувати на безперебійне постачання всього спектру нашої продукції, на її високу якість та конкурентні ціни. Ми прагнемо бути надійним партнером та постачальником продукції для провідних промислових, державних й соціальних підприємств.

«ПК «Енергетичні Ресурси України» об’єднує висококваліфікованих фахівців, що володіють солідними професійними знаннями, мають багаторічний досвід практичної роботи у сфері нафто-газової промисловості, торгівлі будівельними та іншими матеріалами, й мають міцні зв’язки на багатьох  підприємствах газо-нафтової видобувної галузі та виробників нерудних будівельних матеріалів.

Наша місія максимально задовольнити потреби споживачів і відповідати їх очікуванням, застосовуючи при цьому індивідуальні умови до кожного.

 

Вам з нами буде затишно і комфортно!