Дизельне пальне

Компанія “ПК “Енергетичні Ресурси України” реалізує дизельне пальне оптовими партіями. Ми гарантуємо, що наше дизельне пальне має високу якість, підходить для використання в будь-яких кліматичних умовах. Ми пропонуємо продукт без всіляких додаткових домішок.

Дизельне паливо має дуже широку сферу застосування – для вантажного автотранспорту, водно- і залізничного транспорту, а так само, сільськогосподарської техніки. Головні споживачі дизельного палива – залізничний транспорт, вантажний автотранспорт, водний транспорт, військова техніка, дизельні електрогенератори, сільськогосподарська техніка, а також, останнім часом, і легковий дизельний автотранспорт. Крім дизельних двигунів, залишкове дизельне паливо (солярове масло) найчастіше використовується в якості котельного палива.

Найменування Вид Ціна, грн*
Дизельне пальне (PKN Orlen S.A.) 10ppm C-class від 28 600,00
*Предоставленный прайс-лист не является публичной офертой. Все цены указаны за 1 тонну с НДС включительно, на условиях “EXW”.

 

Вартість тони продукції залежить від об’єму замовлення та умов постачання – ми надаємо послуги з перевезення замовлених товарів на об’єкти замовника.

Якщо ви вирішили замовити дизельне пальне, зателефонуйте в офіс і залиште замовлення. Наші консультанти нададуть вам детальну інформацію про ціну, умови і постачання.

+380 68 887 2108  /  +380 44 228 3532