Мінеральний порошок

Порошок мінеральний є важливою активною структурною складовою частиною асфальтобетону. Завдяки своїм фізичним властивостям, адсорбуючий більшу частину бітуму, мінеральний порошок надає асфальтобетону необхідні якості – механічну міцність, здатність до пружних і пластичних деформацій, що істотно покращує якості дорожнього покриття, збільшує термін його служби і дає значну економію при експлуатації. Термін придатності мінерального порошку не обмежений.

Виробництво мінерального порошку засноване на дробленні і тонкому подрібненні вапняків і доломіту, а також твердих відходів промислового виробництва. Застосувається мінеральний порошок при виготовленні штучного асфальту на асфальтобетонних заводах, де мінпорошок служить як заповнювач, підвищує в’язкість і здатність  бітуму до кращого клеючого ефекту.

Компанія “ПК “Енергетичні Ресурси України” постачає всі різновиди мінерального порошку найвищої якості з наявністю всіх необхідних сертифікатів і документів, з доставкою у максимально стислі терміни.

 

Марка мінерального порошку Вид мінерального порошку Застосування
МП-1 Активований та неактивований з карбонатних горных порід Асфальтобетонні суміші щебеночно-мастичні та органомінеральні (Держстандарти 9128, 31015, 30491)
МП-2 З карбонатних горних порід та твердих відходів промислового виробництва Асфальтобетонні суміші марок II и IIIC та органомінеральні (Держстандарти 9128, 30491)
Порошкові відходи промислового виробництва Асфальтобетонні суміші марки IIIC та органомінеральні (Держстандарти 9128, 30491)
Вапнякове борошно Вапнякове борошно
  • наповнювач для сухих будівельних сумішей
  • виготовлення скла
  • виготовлення комбікормів
  • вапнування ґрунтів
  • виготовлення бітумних покриттів

(Держстандарти 14050-93, 26826-86)

Порошок мінеральний активований: матеріал, отриманий під час помолу гірських порід або твердих відходів промислового виробництва з додаванням активуючих речовин, під час помолу бітумінозних порід, в тому числі горючих сланців.

Активуючи речовини: суміш поверхнево-активних речовин (ПАР) або продуктів, що містять ПАР.

Порода карбонатна: осадова порода, що складається більш ніж на 50% з одного або декількох карбонатних мінералів, наприклад вапняків, доломіту і перехідних між ними різновидів.

Порода некарбонатна: осадова або вивержена порода, що складається більш ніж на 50% з мінералів кремнезему, наприклад опок, трепелов, туфів, пісковиків, гранітів.

Порошкові відходи промислового виробництва: відходи промислового виробництва, які не потребують подрібнення, наприклад золошлакові суміші-відходи теплових електростанцій, пил виносу цементних заводів, металургійні шлаки та ін.

Найменування Вид Ціна, грн*
Мінеральний порошок неактивований від 980,00
Мінеральний порошок активований від 1250,00
Мука вапнякова від 680,00
*Наданий прайс-лист не є публічною офертою.  Всі ціни вказано за 1 тону з ПДВ включно, на умовах “EXW”.

 

Вартість тони продукції залежить від об’єму замовлення та умов постачання – ми надаємо послуги з перевезення замовлених товарів на об’єкти замовника.

Для формування кінцевої ціни зв’язуйтеся з відділом продажів нашої компанії:

+380 68 887 2108  /  +380 44 228 3532

 

Вам потрібен товар сьогодні, а оплатити можете тільки завтра? Отримайте ВІДТЕРМІНУВАННЯ платежів за будівельні матеріали!

Сертифікати на мінеральний порошок

ТОВ “Природна нерухомість” ДП “Закупинський кар’єр”
ОАО “Доломіт”