Щебінь гравійний

Компанія “ПК “Енергетичні Ресурси України” поставляє всі фракції щебеню гравійного. Ви отримаєте якісну продукцію точно в обумовлений термін.

Щебінь гравійний виробляється на високотехнологічному спеціалізованому обладнанні шляхом дроблення природної гірської породи. Міцність гравійного щебеню досить висока, що робить його одним з найбільш затребуваних будівельних матеріалів. По міцності гравійний щебінь поступається лише гранітному щебеню.

Маючи більш низький радіаційний фон у порівнянні з гранітним щебенем, гравійний щебінь використовується в цивільному будівництві, комунальному господарстві, будівництві житлових будинків, а також для зведення споруд, де рівень радіаційного фону вкрай важливий.

Завдяки своїй високій міцності, морозостійкості, довговічності гравійний щебінь використовують в будівельних і ремонтних роботах у великих обсягах. Гравійний щебінь використовується при зведенні бетонних споруд, будівництві шляхів залізничного сполучення.

Фракція 5 -20. Одна з найпопулярніших і затребуваних в будівництві фракцій щебеню. Даний гравійний щебінь використовують для армування залізобетонних і бетонних споруд. Такий гравійний щебінь також широко застосовується в дорожньому будівництві в якості верхнього шару дорожнього покриття.

Фракція 20-40. Гравійний щебінь даної фракції застосовується також для спорудження бетонних конструкцій, які не вимагають спеціального зміцнення і високої міцності конструкції. Гравійний щебінь фракції 20-40 використовуються для насипання першого шару фундаменту при малоповерховому будівництві, будівництві приватних котеджів. Щебінь гравійний застосуються для створення дорожнього покриття на об’єктах будівництва або місцях, де проводиться дрібний ремонт дорожнього полотна, для засипки ям і западин.

Фракція 40-70. Гравійний щебінь цієї фракції відрізняється найвищою міцністю і довговічністю в порівнянні з гравійним щебенем інших фракцій. Його застосовують для армування бетонних споруд, при закладці фундаментів, для зміцнення конструкцій при їх закріпленні в грунт. Також даний вид гравійного щебеню використовують для створення насипів на залізних дорогах.

 

Найменування Фракція Ціна, грн*
Щебінь гравійний 20 – 40 від 295,00
Щебінь гравійний 5 – 10 від 355,00
Щебінь гравійний 5 – 20 від 355,00
*Наданий прайс-лист не є публічною офертою.  Всі ціни вказано за 1 тону з ПДВ включно, на умовах “EXW”.

 

Вартість тони продукції залежить від об’єму замовлення та умов постачання.

Для формування кінцевої ціни зв’язуйтеся з відділом продажів нашої компанії:

+380 68 887 2108  /  +380 44 228 3532

Вам потрібен товар сьогодні, а оплатити можете тільки завтра? Отримайте ВІДТЕРМІНУВАННЯ платежів за будівельні матеріали!