Щебінь андезитовий

Андезит – вулканічна гірська порода. близький додич базальту. На відміну від базальтів, вкрапленники в андезит представлені буттям (роговий обманкою), ортопіроксеном, клінопіроксеном, плагиоклазом. Відповідно андезит буває роговообманковий, піроксеновий, плагіоклазовий та ін. Кількість вкрапленников може досягати 70%.

Основною відмінністю андезиту є його хімічний склад. Якщо порівнювати андезит і базальт, то загальна кількість темноколірних мінералів в базальті більше. Перехідна різниця між андезитами і базальтами носить назву андезібазальт, з дацитом – андезідаціт.

Колір темно-сірий або майже чорний, іноді з зеленим відтінком, структура пориста чи флюідальна.

Застосування андезиту.

Камінь вважається одним з кращих матеріалів для футерування, зокрема для споруд і конструкцій кислотного виробництва. Використовується він для футерування всіляких веж, холодильників і відстійників.

Крім використання в штучному вигляді, застосування андезиту можливо у вигляді борошна або щебеню для приготування кислототривких бетонів і цементів. За структурними і морфологічними ознаками камінь близький до базальту, тому і використовується в будівельних цілях так широко, як і базальт.

Основним застосуванням в будівництві є використання каменю в якості каменю-плитняку в облицювальних внутрішніх і зовнішніх роботах.

Андезитовий щебінь кислототривкий, міцний, погодостійкий, тому є відмінним наповнювачем для різних видів бетону в дорожньому будівництві (мощення доріг, площ) і зведенні фундаментів.

 

Найменування Фракція Ціна, грн*
Щебінь андезитовий 5 – 10 від 210,00
Щебінь андезитовий 20 – 40 від 210,00
Щебінь андезитовий 40 – 70 від 210,00
Бут андезитовий від 205,00
*Наданий прайс-лист не є публічною офертою.  Всі ціни вказано за 1 тону з ПДВ включно, на умовах “EXW”.

 

Вартість тони продукції залежить від об’єму замовлення та умов постачання – ми надаємо послуги з перевезення замовлених товарів на об’єкти замовника.

Для формування кінцевої ціни зв’язуйтеся з відділом продажів нашої компанії:

+380 68 887 2108  /  +380 44 228 3532

Вам потрібен товар сьогодні, а оплатити можете тільки завтра? Отримайте ВІДТЕРМІНУВАННЯ платежів за будівельні матеріали!