Щебінь кварцитовий

Кварцит – це натуральний камінь, являє гірську породу, що складається в основному із зерен кварцу які зливаються в суцільну щільну масу. Найбільш часто видобувається кварцит сірого і темно сірого кольорів. Міцність кварциту нижче, ніж у граніту.

Кварцит широко застосовують в будівництві.

Головне застосування кварцитового щебеню – для відсипки доріг і злітно-посадочних полос. Більша частина злітно-посадкових смуг європейських аеропортів побудовані з використанням кварцитового щебеню.

Кварцитовий щебінь відмінно підходить для зносостійких бетонів для доріг, широко застосовується в залізничному будівництві.

Кварцитовий щебінь має дуже низьку влагопроникність. Завдяки низькому влагопоглинанню, роботи можуть проводитись навіть під дощем. Морозостійкість кварциту дуже висока, володіє низьким ступенем радіоактивності.

 

Найменування Фракція Ціна, грн*
Щебінь кварцитовий 0 – 40 від 100,00
Щебінь кварцитовий 5 – 20 від 130,00
Щебінь кварцитовий 20 – 40 від 125,00
*Наданий прайс-лист не є публічною офертою.  Всі ціни вказано за 1 тону з ПДВ включно, на умовах “EXW”.

Вартість тони продукції залежить від об’єму замовлення та умов постачання – ми надаємо послуги з перевезення замовлених товарів на об’єкти замовника.

Для формування кінцевої ціни зв’язуйтеся з відділом продажів нашої компанії:

+380 68 887 2108  /  +380 44 228 3532

Вам потрібен товар сьогодні, а оплатити можете тільки завтра? Отримайте ВІДТЕРМІНУВАННЯ платежів за будівельні матеріали!