Щебінь перлітовий

Перліт – гірська порода вулканічного походження. В результаті швидкого охолодження лави формується вулканічне скло – обсидіан. Надалі підземні води проникають крізь обсидіан, відбувається його гідратація і створення перліту. Має характерну гранулярную структуру і легко розпадається на округлі ядра (перли), що нагадують перлини з характерним блиском.

Перліт може мати чорне, зелене, червоно-буре, коричневе, біле забарвлення.

Щебінь перлітовий використовують у сільському господарстві, металургії, медицині, енергетиці, будівництві та інших сферах діяльності.

В залежності від розміру розрізняють такі його найпоширеніші різновиди:

  • будівельний перліт (фракція 0,16 … 1,25 мм);
  • агроперліт (спучений перліт розмір гранул 1 … 5 мм);
  • фільтроперліт (розмір гранул 0 … 0,16 мм).

Застосування щебеню перлітового:

В будівництві. У будівельній галузі перліт в основному використовується як теплоізоляційний матеріал (60% від усього обсягу використання), як заповнювач для виготовлення легких бетонів і розчинів. На основі його виготовляють перлітові блоки і цеглу для кладки стін, плити для оздоблення житлових приміщень.

Використання спученого перліту в будівництві дозволяє підвищити характеристики тепло-звукоізоляції і пожежної безпеки зводяться споруд, при цьому значно скоротивши масу і обсяги конструкцій.

Перліт – це абразивний матеріал.

При влаштуванні спортивних майданчиків і гольф-полів, перліт додається в грунт перед посівом трави. Завдяки цьому полі не затоплюється і не розмивається в дощові періоди.

Перліт додається в тампонажні цементи, призначені для кріплення нафтових і газових свердловин.

У житлово-комунальному господарстві перліт застосовується для очищення водопровідної води після її хімічного знезараження і перед доведенням її до споживача, для очищення стічних вод.

У промисловості перліт використовується як адсорбент при розливі нафти або мазуту, фільтра для очищення вин, цукрових сиропів, пива, фруктових соків, рослинних олій, фармацевтичних препаратів та ін.

 

Вартість тони продукції залежить від об’єму замовлення та умов постачання – ми надаємо послуги з перевезення замовлених товарів на об’єкти замовника.

Для формування кінцевої ціни зв’язуйтеся з відділом продажів нашої компанії:

+380 68 887 2108  /  +380 44 228 3532

Вам потрібен товар сьогодні, а оплатити можете тільки завтра? Отримайте ВІДТЕРМІНУВАННЯ платежів за будівельні матеріали!